Tvoríme domovy
kde sa radi vraciate

- Alples

Predajňa

"Jeden krát vidieť je viac ako tisíc krát počuť"

Návrhy ktoré sme zrealizovali, produkty ktoré ponúkame, zostavy ktoré sme zmontovali, atmosféru ktorú sme vytvorili. To všetko môžete preveriť v našom štúdiu.

Eshop

Vážime si Váš čas

Produkty ktoré nevyžadujú odborné plánovanie a majú štandardizované rozmery si môžete zadovážiť bez toho aby ste opustili pohodlie domova

Interierový dizajn

Netápajte !

Nechajte si vypracovať fotorealistickú vizualizáciu Vášho nového interiéru skôr než sa pre niečo rozhodnete. Predídete tak sklamaniu z nesplnených predstáv.

nábytok na mieru

Nemrhajte priestorom!

Využite priestor efektívne a štýlovo zároveň a dajte si u nás vyrobiť kuchyňu, vstavané skrine a šatníky presne na mieru a z materiálov, ktoré sa páčia Vám.

HÜLSTA

Prečo práve MY ?

Pretože všetko čo robíme - robíme s láskou, opovrhujeme povrchnosťou a veríme
že skutočná kvalita spočíva v detailoch.

čo o nás hovoria zákazníci

Referencie

5/5

Návrh a montáž kuchyne

Perfektný prístup majiteľov, profesionálne rady a veľmi kvalitný nábytok. Krásne vizualizácie a odborný prístup. Jednoznačne odporúčam.

Petra Kolárová, Trenčín

5/5

Dizajn interiéru a zariadenie rodinného domu

V prvom rade oceňujem veľmi príjemný prístup, starostlivosť o zákazníka. Vizualizácie nášho domu boli veľmi pekne urobené a potom samotná realizácia bola na vysokej úrovni. Chválim aj prístup montážnikov, ochota, profesionalita. Veľmi pekne ďakujeme a odporúčame.

Jozef, Prievidza

5/5

Vizualizácia a zariadenie kuchyne

Najprv sme váhali či zakúpiť kuchyňu, ale po spracovaní návrhu a urobení vizualizácie sme sa rozhodli a výsledok bol nad naše očakávania.
Materiál je kvalitný a kuchyne je praktická a krásna. Ďakujeme a určite sa ešte ozveme pri ďalšom zariaďovaní.

Zuzana, Bratislava

5/5

Návrh a montáž kuchyne

Veľmi profesionálna práca. Návrh našej obývačky bol výborne spracovaný. Nábytok kvalitný a moderný. Veľké plus je aj úprava nábytku podľa našich požiadaviek. Naozaj veľká ochota to strany predajcu. Jednoznačne odporúčam.

Ivan, Nitra

Kontaktujte

nás

Bratislavská 571
911 05 Trenčín

+421 948 948 142   |  +421 32/6400021