Tvoríme domovy
kde sa radi vraciate

- Alples

Predajňa

"Jeden krát vidieť je viac ako tisíc krát počuť"

Návrhy ktoré sme zrealizovali, produkty ktoré ponúkame, zostavy ktoré sme zmontovali, atmosféru ktorú sme vytvorili. To všetko môžete preveriť v našom štúdiu.

Eshop

Vážime si Váš čas

Produkty ktoré nevyžadujú odborné plánovanie a majú štandardizované rozmery si môžete zadovážiť bez toho aby ste opustili pohodlie domova

Interierový dizajn

Netápajte !

Nechajte si vypracovať fotorealistickú vizualizáciu Vášho nového interiéru skôr než sa pre niečo rozhodnete. Predídete tak sklamaniu z nesplnených predstáv.

nábytok na mieru

Nemrhajte priestorom!

Využite priestor efektívne a štýlovo zároveň a dajte si u nás vyrobiť kuchyňu, vstavané skrine a šatníky presne na mieru a z materiálov, ktoré sa páčia Vám.

HÜLSTA

Prečo práve MY ?

Pretože všetko čo robíme - robíme s láskou, opovrhujeme povrchnosťou a veríme
že skutočná kvalita spočíva v detailoch.

čo o nás hovoria zákazníci

REFERENCIE

5/5

Návrh a montáž kuchyne

Perfektný prístup majiteľov, profesionálne rady a veľmi kvalitný nábytok. Krásne vizualizácie a odborný prístup. Jednoznačne odporúčam.

Petra Kolárová, Trenčín

5/5

Dizajn interiéru a zariadenie rodinného domu

V prvom rade oceňujem veľmi príjemný prístup, starostlivosť o zákazníka. Vizualizácie nášho domu boli veľmi pekne urobené a potom samotná realizácia bola na vysokej úrovni. Chválim aj prístup montážnikov, ochota, profesionalita. Veľmi pekne ďakujeme a odporúčame.

Jozef, Prievidza

5/5

Vizualizácia a zariadenie kuchyne

Najprv sme váhali či zakúpiť kuchyňu, ale po spracovaní návrhu a urobení vizualizácie sme sa rozhodli a výsledok bol nad naše očakávania.
Materiál je kvalitný a kuchyne je praktická a krásna. Ďakujeme a určite sa ešte ozveme pri ďalšom zariaďovaní.

Zuzana, Bratislava

5/5

Návrh a montáž kuchyne

Veľmi profesionálna práca. Návrh našej obývačky bol výborne spracovaný. Nábytok kvalitný a moderný. Veľké plus je aj úprava nábytku podľa našich požiadaviek. Naozaj veľká ochota to strany predajcu. Jednoznačne odporúčam.

Ivan, Nitra

Vyskúšajte virtuálnu prehliadku nášho showroomu 

Kontaktujte

nás

Bratislavská 571
911 05 Trenčín

+421 948 948 142   |  +421 32/6400021