Referencie

sedačka

ďakujem za krásnu, pohodlnú sedačku. Celá rodinka si ju pochvaľuje.

Alena, Senec

Detská izba

Už ako študentka som mala zariadenú izbu nábytkom značky Alples. Teraz mám malé dieťa a keďže nábytok je stále pekný, kvalitný rozhodla som sa znova pre túto značku. Dcérke sa veľmi páči. Ďakujeme

Jana z Bratislavy

Hulsta

Nábytok Hulsta je krásny a spríjemnil nám domov. Navštívili sme predajňu v Trenčíne a je to niečo iné. Cítili sme sa tam veľmi dobre a ťažko bolo sa aj rozhodnúť. Veľmi pekne ďakujeme

Jozef, Prievidza

Nábytok

v prvom rade oceňujem veľmi príjemný prístup, starostlivosť o zákazníka. Vizualizácie nášho domu boli veľmi pekne urobené a potom samotná realizácia bola na vysokej úrovni. Chválim aj prístup montážnikov, ochota, profesionalita. Veľmi pekne ďakujeme, odporúčame.

Zuzana Trenčín

Vstavaná skriňa

Chcela by som poďakovať za nábytok, ktorý som si u Vás zakúpila. Vstavaná skriňa je naozaj skriňa na mieru, profesionálna montáž. Od návrhu po realizáciu som sa stretávala s príjemnými zamestnancami a výsledok je naozaj výborný.

Mária Trenčín

Detská izba

Najprv sme váhali či zakúpiť detskú izbu, ale po spracovaní návrhu a urobení vizualizácie sme sa rozhodli a výsledok bol nad naše očakávania. Deti sú nadšené, materiál je kvalitný a izbička je krásna. ďakujeme a určite sa ešte ozveme pri ďalšom zariaďovaní.

Mirko a Janka Senica

nábytok Alples

ďakujeme kolektívu alples za krásne vyriešené bývania nášho domčeku. Počnúc vizualizáciou, čo vôbec sme nemali predstavu ako to bude vyzerať, až po zmontovanie nábytku bol prístup individuálny, príjemný a profesionálny. Sme radi, že sme sa rozhodli pre Vás.

Eliška Onderková

Sedačka

Sedačka ktorú som si u Vás zakúpila , je absolútne perfektná. Som veľmi spokojná . ďakujem Bea

Beata Majdová